TRANSPORT JA UTILISEERIMINE

Transport ja tarneaeg

Igal mööblil on kirjelduses määratletud kindel tarneaeg, seda aega lühendatakse võimaluse korral. Valime kohaletoimetamiseks mugava aja, tingimuste selgitamiseks saab meie spetsialist teile helistada või kirjutada.

Mööbel tarnitakse üle kogu Eesti vastavalt hindadele lähtudes toote suurusest, hinnast ja kaugusest meie laost. Kaup toimetatakse maja ette (kohta, kuhu juht saab veoautoga üles sõita).

Kaup tarnitakse kas müüja transpordi või transpordikulleriga.

Kaup tarnitakse osadena pakendis ning mööbel nõuab kokkupanekut (välja arvatud juhul, kui ostja on valinud kauba kohaletoimetamise korrusele ja kokkupaneku kohapeal meie poolt), mõnel juhul pole kauba kokkupanek lihtsalt vajalik, mis on tavaliselt märgitud tootelehele. Tootja pakendid sisaldavad alati juhiseid ja kõiki vajalikke tarvikuid mööbli kokkupanekuks.

Vana mööbli utiliseerimine

Osutame seda teenust, kui ostate meilt uut mööblit.

Seda protseduuri on võimalik korraldada ühe päeva jooksul koos uue mööbli kättesaamisega minimaalse ajaintervalliga vana mööbli utiliseerimise ja uue mööbli tarnimise vahel (kuni 1 tund). Äraveo viivad läbi spetsialistid, kes saabuvad määratud ajaks kohale, lammutavad osadeks ja viivad prügi ära, olenemata sellest, millisel korrusel Te elate. Vana mööbel viiakse olmejäätmete prügimäele ning seda ei visata teie maja ees olevate prügikastide juurde. Teenust osutavad antud valdkonnas pädevad ettevõtted.

Täpne hind lepitakse kokku.

Tavalise diivani ligikaudne utiliseerimise hind  – 60 eurot